IMG_4198

Dovanų ekspertai rekomenduoja: 5 gražiausios vietos Lietuvoje ir ne tik

 • GeraDovana.lt ekspertai rekomenduoja
  Nors medaus mėnesį populiariausia praleisti užsienyje, tačiau negalima nuvertnti  ir Lietuvos – čia tikrai yra vietų, prilygstančių tolimiems kurortams, o komfortškais viešbučiais taip patnenusileidžiame: „Eglės“ sanatorija, „Grand SPA Lietuva“, „Nidus“, „Burbiškio dvaras“, „Europa RoyaleRiga“ (daugiau apie viešbučius pasiskaityti galite čia). Tačiau labiau norėtume akcentuoti gražiausiasLietuvos vietas, kuriose verta praleisti vienas svarbiausių gyvenimo atostogų – rekomenduojame penkias kryptis, kuriomis nuvykę pailsėsite, pabėgsite nuo rutinos ir, žinoma, pasimėgausite vienas kito dėmesiu.
  1. Kuršių nerija
  Kuršių nerija yra nepaprasto grožio kampelis, turints savo dvasią – pusiasalis su smėlio kopomis, skiriantis Baltijos jūrą ir Kuršių marias, priverčia pasijusti tarsi kitame pasaulyje. Nors Lietuvai priklausiančioje teritorijoje yra daug ypatingų vietų, tačiau verta pasiimti vizą bei pakeliauti Kaliningrado pusėje, kuri ne ką mažiau stebina savo vaizdais bei milžiniškais skardžiais. Na o jeigu pritrūks pramogų, visada galite persikelti į Klaipėdą, kur jų tikrai netrūks, ypač – vasaros sezonu.
  2. Druskininkai
  Ramybės oazė ir tikrasis atsipalaidavimas – tai Druskininkai. Būtent šis miestas puikiai pritaikytais įvairius poreikius turintiems žmonėms. Atvykę čia galėsite ne tik lepintis gydomosiomis, grožio ar atpalaiduojančiomis procedūromis vandens parke, SPA ar gydyklose, bet ir mėgautis aktyviu ar net ekstremaliu laisvalaikiu „Snow Arenoje“, važinėjant karngais ar pramogaujant nuotykių parke, o norint ramaus laiko, galėsite pasivaikščioti ar pasivažinėti dviračiais miškingose apylinkėse.
  3. Birštonas
  Negalvokite, jog Birštonas – senjorų svajonių miestas. Galime patikinti, kad šiame kurorte veiklos bus ir jaunesniajai kartai. Tačiau, žinoma, paslaugos pirmiausia orientuotos į sveikatą – mineralinio vandens garinimo bokštas, biuvetės, Kneipo takas ir t. t. Tad jeigu esate sveiką gyvenimo būdą propaguojanti pora, Birštonas idealiai tiks ir sveikatai pagerinti, ir romantiškai praleisti laiką.
  4. Anykščiai
  Anykščiai savo pramogų gausa kiekvienais metais vis labiau stebina, tačiau šis miestas turi ir dar vieną nepranokstamą privalumą – tai gamtą. Nepakartojamo grožio miškai su apdainuotu Anykščių šileliu bei vaizdingos panoramos nuo Lajų tako – tai tikra atgaiva ir kūnui, ir protui, ir akims. Čia rasite kone visiems skoniams ir pomėgiams tiksiančių pramogų – nuo ramių pasivaikščiojimų po kultūrinius ir gamtinius šedevrus iki ir smagaus laiko leidimo nuotykių parke, skriejant vasaros rogučių trasa ar klaidžiojant labirintais.
  5. Latvija
   Jeigu vis dėlto norite atsipūsti ne Lietuvoje, tačiau toli keliauti irgi neketinate, aplankykite Rygą – gyvąjį muziejų prie Dauguvos upės. Latvijos sostinės    senamiestis įtrauktas į UNESCO, kaip turintis daugiausiai „Art Noveau“ architektūros pastatų, todėl maršrutas pėstute bus nepamirštamas. O kartu ir     visiškai pabėgsite nuo žinomos aplinkos ir atsipūsite nuo kasdienybės. Bei, žinoma, skirsite dėmesį tik vienas kitam! Jeigu norite daugiau romantikos –  aplankykite Liepoją ir pasilepinkite atsipalaidavimu paplūdimyje bei maudynėmis jūroje.
          

Apie autorių

Paskelbė: kelionesLietuvoje

Bir 28, 2017